تیراندازی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

دانلود Sniper Elite:V2 - بازی تک تیر انداز نابغه:نسخه 2

بازی های تیراندازی مدرن کاری کرده اند که بازیکنان ابتدا تیراندازی کنند و سپس دنبال سوال کردن باشند. دیگر چیزی به نام فکر کردن به روش بازی و از بین بردن دشمنان معنا ندارد. هر کسی که ماشه را زودتر بکشد، برنده است. به تازگی برخی از عنوان ها مانند Red Orchestra 2 قصد داشتند که جنگ را کمی بیشتر به حالت شبیه ساز نزدیک کنند و بازیکنان را به سمت چیزی فراتر از تیراندازی ببرند، اما روند این عنوان به صورتی بود که اصلاً با موفقیت روبرو نشد. در کنار این بازی، Sniper Elite: V2 نیز می خواهد شکل و شمایلی تازه از جنگ را به نمایش دربیاورد و المان های واقعی ای را به تصویر بکشد. بازی SEV2 در زمان جنگ جهانی دوم رخ می دهد.
برلین در آتش جنگ می سوزد و نیروهای شوروی نیز به خاک آلمان حمله برده اند. در حالیکه به نظر می رسد این بازی دنباله ای بر نسخه قبلی است، سازندگان به این موضوع اشاره می کنند که V2 به معنای راکت های V2 آلمان است. در این بازی، بازیکنان جلوی آخرین مقاومت های ارتش نازی می ایستند. از نام بازی مشخص است که در این عنوان در نقش یک تک تیرانداز قرار می گیرید. بر خلاف نسخه اول، در V2 مبارزه های تن به تن نیز به چشم می خورند. زمانی که توپخانه و مسلسل های دشمن در سکوت به سر می برند، سربازان دشمن به هدف هایی تبدیل می شوند که در سکوت با مرگ مواجه خواهند شد. اما در این تیراندازی ها باید همه چیز را در نظر بگیرید.

 

Free Cracked Game Download,Free Direct Download,Free Download,Sniper Elite,دانلود کرک بازی,دانلود گیم اکشن,دانلود گیم با لینک مستقیم,دانلود گیم جدید,دانلود گیم رایگان,دانلود بازی کامپیوتر کرک شده,دانلود بازی جنگی,دانلود بازی جدید,دانلود رایگان گیم,دانلود رایگان گیم جنگ تن به تن,دانلود رایگان بازی کامپیوتر,دانلود رایگان بازی کامپیوتر تیرانداز زبده,دانلود رایگان بازی با لینک مستقیم,دانلود رایگان بازی جنگ جهانی, دانلود با لینک مستقیم نسخه BLACKBOX بازی Sniper Elite V2, دانلود بازیSniper Elite V2, دانلود رایگان نسخه pc بازی Sniper Elite V2, دانلود رایگان نسخه SKIDROW بازی Sniper Elite V2, دانلود لینک مستقیم بازی Sniper Elite V2, دانلود مدیافایر بازیSniper Elite V2, دانلود مستقیم ورژن 2 بازی اسنایپر الیت برای PC, دانلود نسخه 2 بازی اسنایپر الیت برای کامپیوتر, دانلود نسخه SKIDROW بازی Sniper Elite V2, دانلود نسخه اسکیدرو بازی Sniper Elite V2, دانلود نسخه فشرده Sniper Elite V2, دانلود نسخه نهایی بازی Sniper Elite V2, دانلود نسخه کم حجم Sniper Elite V2, دانلود کرک جداگانه بازی Sniper Elite V2, دانلود کرک نهایی و سالم بازی Sniper Elite V2, Download Sniper Elite V2 PC Free Direct links, Sniper Elite V2, بازی Sniper Elite V2, حل مشکل بازی Sniper Elite V2, دانلود Sniper Elite V2, دانلود Sniper Elite V2 برای pc, دانلود بازی, دانلود بازی 2012, دانلود بازی pc, دانلود بازی Sniper Elite 2012 برای pc, دانلود بازی Sniper Elite V2, دانلود بازی Sniper Elite V2 از لینک رپیدشیر, دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم برای PC, دانلود بازی Sniper Elite V2 برای PC, دانلود بازی Sniper Elite V2 برای پی سی, دانلود بازی اسنایپر 2, دانلود بازی اسنایپر 2012, دانلود بازی اسنایپر الایت 2012, دانلود بازی اکشن 2012, دانلود بازی کامپیوتر جدید, دانلود رایگان بازی Sniper Elite V2 برای PC, دانلود مستقیم بازی Sniper Elite 2012 برای کامپیوتر, دانلود نسخه skidrow بازی Sniper Elite V2, دانلود نسخه معتبر بازی Sniper Elite V2 برای PC, دانلود نسخه کامل بازی Sniper Elite V2, دانلود نسخه کامل بازی اسنایپر الایت 2012, دانلود کرک بازی Sniper Elite V2 به صورت جداگانه, دانلود کرک بازی اسنایپر, دانلود کرک جداگانه بازی Sniper Elite 2012, سایت بازی, سوال در مورد بازی Sniper Elite V2 برای PC, سیو بازی Sniper Elite V2, مشکل در اجرای بازی Sniper Elite V2, نسخه اسکیدرو بازی Sniper Elite V2 برای PC, نسخه معتبر بازی Sniper Elite V2, کد تقلب بازی Sniper Elite V2, کرک اسکیدرو بازی Sniper Elite V2, کرک بازی Sniper Elite V2 برای PC, کرک معتبر بازی Sniper Elite V2 برای PC,...ادامه مطلب
نویسنده : علی بازدید : 3054 تاريخ : سه شنبه 23 خرداد 1391 ساعت: 16:29
دانلود I.G.I - I'm Going In - بازی حمله به اردوگاه 1

I.G.I - I'm Going In از ژانر بازی های تیراندازی توسط قهرمان بازی است که توسط Innerloop Studios تولید شده و توسط کمپانی Eidos Interactive منتشر شده است. این بازی یکی از اولین بازی های کامپیوتری است که برای اولین بار به ویژگی های واقع گرایانه سلاح ها و موقعیت های مبارزه تاکتیکی، در آن توجه شده است.
حمله به اردوگاه یکی از جذابترین بازی های اکشن در جهان به شمار می رود و در طول بازی شما باید از فکر خود استفاده کرده و دشمنانتان را با حوصله به خرج دادن کنار بگذارید. در طول بازی شما برای انجام ماموریت های مختلف به اردوگاه های دشمن نفوذ می کنید و با از سر راه برداشتن سربازان و کماندوهای دشمن، ماموریت های خود را به پایان برسانید.

 

برای دانلود روی ادامه مطلب کلیک کنید

بازی حمله به اردوگاه 1, بازی, دانلود,I.G.I - I'm Going In, دانلود کامپیوتر igi آی جی آی, حمله به اردوگاه, اکشن, تیراندازی,I.G.I,...ادامه مطلب
نویسنده : علی بازدید : 1184 تاريخ : سه شنبه 16 خرداد 1391 ساعت: 17:53

close
تبلیغات در اینترنت