دانلود نسخه جدید بازی پرندگان خشمگین Angry Birds v2.1.0 برای PC

ساخت وبلاگ
چکیده : – شاید شرکت سازنده نیز فکر نمی کرد این بازی به یکی از محبوب ترین بازی های اکثر موبایل ها و حت... با عنوان : دانلود نسخه جدید بازی پرندگان خشمگین Angry Birds v2.1.0 برای PC بخوانید :

– شاید شرکت سازنده نیز فکر نمی کرد این بازی به یکی از محبوب ترین بازی های اکثر موبایل ها و حتی PC تبدیل شود ! بازی که تنها با داشتن یک گیم پلی عالی ، می تواند ساعت ها شما را در پشت کامپیوتر نگه دارد . بقای پرندگان خشمگین در خطر است ، با این وضعیت خوک های سبز تخم های این پرندگان را ربوده اند . این پرندگان نیز عصبانی شده اند و به دنبال پس گرفتن تخم های خود هستند . ویژگی اصلی این بازی داشتن گیم پلی مبتنی بر فیزیک و جاذبه است و به طور قطع می تواند شما را ساعت ها مشغول کند . از ویژگی های نسخه ی جدید می توان به اضافه شدن ۱۵ مرحله ی جدید ، بهبود گیم پلی بازی و آموزش های متحرک جدید اشاره کرد که هم اکنون از سایت دانلودها قابل دریافت می باشد .

 

Angry Birds دانلود نسخه جديد بازي پرندگان خشمگين Angry Birds v2.1.0 براي PC

 

 

 

password دانلود نسخه جديد بازي پرندگان خشمگين Angry Birds v2.1.0 براي PC پسورد فایل: www.downloadha.com

download دانلود نسخه جديد بازي پرندگان خشمگين Angry Birds v2.1.0 براي PC لینک دانلود – ۴۱٫۹ مگابابایت | لینک کمکی

 

آموزش بازي Angry Birds, بازي انگري بريدس براي كامپيوتر, جديدترين نسخه بازي Angry Birds براي كامپيوتر, دانلود بازي Angry Birds, دانلود بازي Angry Birds براي PC, دانلود بازي Angry Birds براي ويندوز, دانلود مستقيم Angry Birds v2.1.0, نسخه جديد Angry Birds براي كامپيوتر, نسخه كامپيوتر بازي Angry Birds, نسخه كرك شده Angry Birds, ورژن جديد بازي Angry Birds, پچ بازي Angry Birds v2.1.0,بازی,دانلود,کامپیوتر,ماجرایی,فکری,گیم,دانلود گیم,game,پرندگان عصبانی,پرندگان خشمگین,انگیری بردز,Angry Birds,Angry Birds Space,پرنگان خشمگین در فضا,دانلود بازی پرندگان خشمگین برای کامپیوتر,دانلود بازی Angry Birds Space برای کامپیوتر,دانلود بازی Angry Birds Space برای pc,دانلود بازی پرندگان خشمگین برای pc,دانلود بازی Angry Birds Space v2.1.0 برای PC,دانلود نسخه جدید بازی پرندگان خشمگین,...
نویسنده : علی بازدید : 838 تاريخ : سه شنبه 16 خرداد 1391 ساعت: 18:28